| DoctorWhoXD a întrebat:

Am Nokia asha 311 si nu mai merge codul de siguranta! La incercat cineva de mai multe ori si dupa mie nu imi mai mergea cel corect! Ce fac?sad

2 răspunsuri:
| patriiiii89 a răspuns:

Du-te la centrul Orange sau Vodafone, ei ti-l pot debloca. Ideea este ca aceasta deblocare costa in jur de 70 de lei. Daca nu vrei sa platesti atata jos, este scris ceva in genu " am uitat codul " dai acolo si trebuie sa te loghezi cum esti logata atunci cand descarci jocuri pe Magazin Play. Bafta!

| Bruno1987 a răspuns:

Salut!
In cazul acesta te duci la un service gsm si cei de acolo o sa ti-l deblocheze...