| clinica4 a întrebat:

Am o alta problema cu un laptop. Am un HP pavilion si i-am instalat win7 x64. Problema e ca nu pot instala nici un driver. Nu citeste usb, placa de retea, nimic. Am incercat cu niste drivere pe Cd dar nu mi-au functionat. Alte solutii? Multumesc!

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Cauta modelul la producator si vezi ce suport ai, pentru ce versiune de OS (= Windows). Daca ai suport de Win 7, ia driverele pe alt PC si pune-le pe un CD/DVD daca zici ca nici USB nu merge.

| Algo098 a răspuns:

Eu as instala w10, as cauta drivere pe site-ul laptopului pentru w7, le-as stoca pe o partitie pe care nu o sterg si as instala w7 din nou, apoi as folosi driverele descacate.