| Lica_Sebastian_Costin_1993 a întrebat:

Am o banda RGB si am apasat pe un buton iar banda s-a oprit pe o singura culoare ajutoor! Nu stiu unde a trebuit sa pun intrebarea!

Răspuns Câştigător
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Apasa pe alt butonbig grin Citeste instructiunile de folosire.

| Lica_Sebastian_Costin_1993 explică (pentru Muresan_Marius_Ioan_1975):

Ma gandeam poate nu mai are baterie telecomanda?

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns (pentru Lica_Sebastian_Costin_1993):

Bateria de la telecomanda, de obicei se consuma in cateva luni. Poti incerca sa opresti alimentarea cu curent a benzii si sa o realimentezi, respectiv sa scoti bateria de la telecomanda si sa o bagi inapoi, e posibil ca sa mearga dupa aia normal... Daca crezi ca e vorba de telecomanda si nu e greu de gasit baterie nou, schimb-o si vezi se rezolva sau nu problema ta.