| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Am o baterie Orange Power Up 4G, si tocmai am bagat-o la incarcat, nu face nimic, in afara de a "fâcâi" un beculet rosu, cand stiu ca aceasta se incarca?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avand in vedere cele mentionate de tine, te asteptam intr-un magazin Orange, pentru a fi verificata bateria de catre colegii nostri. Te asigur ca te vor ajuta.
O zi buna,
Orang Helper

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru OrangeHelper):

Mmm, am vazut ca nu a mai "fâcâit" acel beculet si s-a oprit fiind de culoare rosie, banuiesc ca era incarcata full, si bateria si-a facut treaba incarcandu-mi telefonul 100%

Răspuns utilizator avertizat