| leXuu44 a întrebat:

Salut

Am o casca bluetooth smart talk saturn. o am de ceva timp dar nu mi-a trebuit pana acum
Am urmatoarea problema : Telefonul [Samsung Galaxy S Advance ] nu gaseste casca bluetooth, m-am asigurat ca, casca este incarcata si pornita, sper sa nu primesc acest raspuns.

Ma poate ajuta cineva? puppy dog eyes
Multumesc frumos
Funda :*

2 răspunsuri:
| laurentiufilip a răspuns:

S-ar puteam sa fie o problema din ionteriorul castii sau al telefonului incearca sa vezi daca telefonul gaseste alte dispozitive bluetooth daca nu e o problema la el, sper ca te-am ajutatwinking Funda?

| leXuu44 explică (pentru laurentiufilip):

Telefonul gaseste alte dispozitive bluetooth.
inca mai astept raspunsuri big grin