| Cozmin13 a întrebat:

Salut ....am o combina audio ceva mai veche >-Sony hcd-rx110av,si nu stiu ce mufa am nevoie ca sa ma pot conecta cu telefonul,nu am mai vazut tipul asta de mufa, e ceva mai groasa decat mufa jackwinking ...multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu incerca asa ceva daca vrei sa mai ai telefon, o sa il arzi. Telefoanele nu pot fi conectate la sisteme audio amplificatoare deoarece se poate arde placa de bază a telefonului din cauza impedanței mari de ieșire a statiilor.