| Xenoverse a întrebat:

Salut, am o combina muzicala, marca Sony, l-am cumparat acum vreo 7 ani si ceva. Problema este ca nu mai apare ora de pe el cand e pe modul stand by, de mers merge, ce pot ca sa fac ca sa revina ora.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Pai e veche crede-ma mai apar probleme poate s-a stins un led un bec acolo ai doua obtiuni fie o reconditionezi( daca chiar itit place si vrei sa tina ani buni) sau o folosesti asa pana se strica, apoi iei alta.