| AlexL28 a întrebat:

Salut, am o dilema, mi-am cumparat GTA IV recent si imi merge putin sacadat si cu grafica pe maxim si pe minim si nu inteleg de ce nu se rezolva cand o pun pe minim, plus ca pe cutie scrie ca la procesor trebuie minim un Intel core 2 duo de 1.8 gHZ, dar eu am Intel core i3-3110M de 2, 4 Ghz, stie cineva care e problema?
ps: placa video e nVIDIA geforce gt 630m 2 gb ddr3 si am 3 gb rami utilizabili din 4 gb...

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Instaleaza patch-ul 1.0.4.0.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Patch 1.0.4.0. E recomandat sa pui si un cooler. Dupa ce pui patch 1.0.4.0 o sa joci ok cu setari pe high.

| KodrutZ a răspuns:

Laaaaptop! De aia merge in suturi.

| AlexL28 explică:

Va multumesc mult, chiar a functionat, acum merge bine