| iralu a întrebat:

am o imprimanta Canon MP160 si tocmai mi-am schimbat ambele cartusuri si cel nagru si cel color. sunt noi amandoua, dar nu ma lasa sa listez deoarece imi da eroarea E16 adica 'Ink remaining is unknown'. ce ar trebui sa fac ca sa porneasca? mentionez faptul ca cartusele sunt compatibile, deci nu e problema asta.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna. Dupa ce le-ai montat este un buton de resetare ce trebuie tinut apasat in jur de 10 secunde. Am o imprimanta Canon si butonul este un fel de triunghi intr-un cerculet, ceva de genul. Tii apasat si dupa incearca sa printezi din nou. Daca nu merge scrie aici un mesaj. Succes!

1 răspuns:
| iralu explică:

Am incercat si nu a mers...imi da tot aceeasi eroare. multumesc pentru ajutor>big grin