| denis200315 a întrebat:

Salut, am o imprimantă HP Deskjet 2721. I-am dat un reset deoarece nu mai mergea wifi-ul. Acum merge, dar nu mai pot printa nimic. Îmi sunt cerute cartușele cu care a venit imprimanta (Setup Cartus) și eu nu le mai am. Cum aș putea rezolva problema? Am răscolit tot internetul, am incercat o multime de metode, fara rost

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este nevoie de cartusele ce au fost ci de cartuse originale, HP 305! Probabil ai in imprimanta cartuse contrafacute! In cel mai rau caz o poti trimite intr-un service HP unde sa-i refaca softul original.

| denis200315 explică (pentru Salontanul):

Cartușele sunt originale, dar asta se întâmplă când dai reset, ai nevoie de acelea cu care a venit imprimanta pentru ca au nu stiu ce cip sau ceva