| alex2009 a întrebat:

Salut am o imprimanta HP photosmart C5280 all-in-one problema este ca vreau sa scot o poza la imprimanta pe hartie de poze dar imprimanta imi scoate pe hrtie de poze doar daca poza este pe memory stik ca daca vreau sa scot fara memory stik imi scoate dar nu pe hartia foto ci doar pe foaie A 4 am citit si manualul de utilizare si tot la fel am inteles si din el. Chiar nu se poate cu acest model de imprimanta sa scot o poza pe hartie foto din pc numai daca este pe stick?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da se poate trebuie inainte de a da print trebuie sa selectezi singur de unde sa ia hartie tu sa ii dai fototray si e ok eu scot din calc toate pozele impecabil