| Nikolassss a întrebat:

Salut am o imprimanta lexmark x2650 si am cartusele 14 si 15 le-am rencarcat si degeaba zice ca tot sunt goale ce cartus merge sa cumpar ca sa mearga rencarcat?

1 răspuns:
| Marius0189 a răspuns:

Salut. Nu ai precizat daca ai incercat sa imprimi dupa ce le-ai bagat in imprimanta. La imrimanta mea, dupa ce incarc un cartus, softul imi arata ca e gol cartusul, dar imrpima.
Din cate stiu pentru Lexmark exista si cartuse alternative. Astea le poti incarca tu acasa, si sunt mult mai ieftine fata de cele originale. Stima!