| ionut235 a întrebat:

Salut.
Am o întrebare.
Am activat din greșeală factură electronică și ca să o dezactivez imi arată că Factura electronică poate fi dezactivată în 28 de zile.De ce nu pot să o dezactivez pe loc și trebuie să aștept atât?
A intervenit vreo problemă sau de ce nu pot?
A mai pățit cineva așa?
VĂ ROG SĂ-MI RĂSPUNDEȚI URGENT

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la banca daca obisnuiesti sa faci plata cu telefonul din aplicatii

| ionut235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pana acum am avut factură prin poștă, dar am activat din aplicație din greșeală factură electronică? Ce se poate face?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ionut235):

Nu poti dezactiva mai repede de 28 de zile asa este regula si politica lor.

| sierra1 a răspuns:

"Am o întrebare...VĂ ROG SĂ-MI RĂSPUNDEȚI URGENT"

mă grăbesc să răspund: deși ternenul e de 28 zile: așa vor ei