| alexonit12 a întrebat:

Am o intrebare, am un procesor Intel(R) Pentium 4 CPU 3. 00GHZ si are doua nuclee si vreau sa stiu este dual core sau nu?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca are 2 nuclee este dual core nu este logic?

| alexonit12 explică (pentru Jipa95):

Da da am fifa 11 si la cerinte de sistem trebuie procesor Intel dual core 1, 8 Ghz si la mine este de 3, 00 ghz si imi sacadeaza

| alexonit12 explică (pentru Jipa95):

Da da tunci de ce imi sacadeaza fifa 11 ca la cerinte de sistem imi cere procesor Intel dual core la 1, 8 Ghz si eu am : win 7, 4 giga rami, placa video nVIDIA gforce 9800 512 si procesor Intel pentium 4 la 3, 00 ghz?