| Plc_Florin_1995 a întrebat:

Salut, am o intrebare, am un televizor LED Horizon 28HL700 plasma diagonala 71 cm, iar de cateva zile nu imi mai citeste stick-ul usb ce s-a intamplat?, iar in spate cand ma uit la stick el merge se aprinde, si cand dau la media din telecomanda imi zice ca nu este conectat nici un stick va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

LED Horizon 28HL700 plasma...de cand e plasma LED?

| Plc_Florin_1995 explică (pentru K0sti):

2013 cred

| K0sti a răspuns (pentru Plc_Florin_1995):

Tu pricepusi ce am spus eu? Tu stii ce ai in casa?
Plasma e plasma, LED-ul e LED, diferenta mare de tehnologie!
Ai LCD-LED, nu plasma!

| Plc_Florin_1995 explică (pentru K0sti):

Stiu ca e LCD-LED, pana la urma ce s-ar putea sa aiba

| K0sti a răspuns (pentru Plc_Florin_1995):

Ce probe ai facut ca sa vii sa pui intrebarea asta? Alt stick ai probat? Cu un hdd extern ai probat?