| Roby008822 a întrebat:

Salut, am o întrebare. Azi am scos sursa de pe procesor și am schimbat pasta termocunductoare și am pus alta, dupa ce am montat totu la loc am deschis pcul, a stat 10 secunde și s-a închis. Ce s-a întâmplat, ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Verifica daca ai totul legat ca prima data poate este ceva ce nu ai pus bine, daca ai scos ramii pune-i inapoi fiecare in slotul de unde i-ai scos.

| flixbuster a răspuns:

De cand am citit ca "Azi am scos sursa de pe procesor" mi-a fost clar ca te califici la o vizita in service.

| Roby008822 explică (pentru flixbuster):

Am greșit frate

| flixbuster a răspuns (pentru Roby008822):

Te cred. Dar sa stii ca tot te califici la o vizita in service. De la strambat pini procesor sau socket (ca nu zici nici un detaliu) la bagat pasta unde nu trebuie si pana la ars placa de baza, e posibil sa fie orice. Nu prea putem face depanare hardware remote in cazul acesta.