| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare; cand dau click stanga si misc sageata imi aparea ceva albastru, acum cineva a umblat la el si imi arata ca la windows XP ( gri )!

TPU, cum pot schimba culoarea!

2 răspunsuri:
| EnderGirl a răspuns:

Pai culoare este asa pentru ca este cel oriinal.Adica fara poza de deskop. Daca ii pui o poza MARE pe deskop isi va reveni.

| 16Gabriela a răspuns:

Buna, acesta nu este o ...setare, nu poti pune orice culoare. Ti-a aparut gri probabil ca a apasat pe mai multe... daca il vrei la loc, adica albastru inchis doar dai restart la calculator happy