| Schndider a întrebat:

Salut am o intrebare.Cand imi deschid calculatorul imi merge fara nici o problema adica se incarca totul repede jocurile merg foarte bine la fel si filmele da dupa cateva minute merge foarte prost si nu stiu ce sa fac.Ar trebui sa imi mai pun inca o memorie ram?

5 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Ar trebui in primul rand sa schimbi antivirusul, sa dai o scanare, apoi sa defragmentezi hardul nu sa il formatezi, si daca nu tine cu astea atunci reinstaleaza windowsul.asta le repara pe toate

Răspuns utilizator avertizat
| cosmina05 a răspuns:

Probabil ca ai virusi sau poate ca pe timp de vara nu ai dau in spate la unitate ventilatorul la maxim sau poate ca nu ai dat de mult o defragmentare si poate ca de asta merge mai greu

| Schndider explică:

De curand am instalat windowsul, defragmentare fac destul de des, am un ativirus foarte bun (nod 32 smart generation 4), si in componentele interne ale pc nu am umblat pentru ca e sigilat inca, dar nu mai e in garantie, daca va ajuta cu ceva procesoru e de 2. 66 2. 68 GHz si ram-ul este de 512. MB