| SAMP a întrebat:

Salut, am o intrebare ce e mai bine sa fac?
Sa fac upgrade cu fiesele astea?
HDD Western Digital Caviar Blue KX, 500GB, 16MB, 7200rpm, SATA 3
Placa video HIS ATI Radeon HD 5750, 1024MB, GDDR5, 128bit, Full HD1080p, HDMI, PCI-E
Kit Dual Channel Corsair 4 GB (2 ori 2), DDR3, 9-9-9-24, 1600MHz
Procesor Intel Core i3 2100, 3, 10, socket 1155, box
Cooler Procesor Cooler Master V6GT compatibil Intel/AMD
Placa de baza Asus P8Z68-V, soket 1155
Sursa Rasurb ECO&Power EAP650, 650W
Sau cu piesele astea?
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/386810/
Sau sa imi iau PC-ul ista?
http://www.citgrup.ro/Calculatoare/noi/dell_xps_430_inte l_core_2_duo/2955.html
Nu luati in considerare pretul, si doar ce e mai bun
DAU FUNDITA

3 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Dupa mine decat sa cheltuiesti atat pentru un calculator mai bine iti iei un laptop pentru ca poti gasi unul mai bun decat acest laptop cu un pret chiar mai mic cauta pe pcgarage am vazut ca stii site-ulwinking

| SAMP explică:

Andreysuperstar, ti-am zis ca nu conteaza pretul, si sa iti iei laptop pentru gaming e cea mai mare prostie pentru ca au procesorul slab

| AlexOzy a răspuns:

Va rog folositi acest cupon pentru reducere la orice produs de pe pcgarage.ro: LU36N86G