| Sebi200a a întrebat:

Salut,am o intrebare,cum pot recupera un cod (text)care l-am pus într-o aplicație,nu mai știu codul,îmi trebuie neapărat,exista ceva ce găsește istoricul din telefon cu texte sau numere trimise, mersi frumos

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doar un clipboard history dar functioneaza doar daca i-ai dat copy>paste recent. Te duci la mesaje, ti apasat ca si cum ai vrea sa dai paste si selectezi clipboard. Alt istoric nu exista din cate stiu eu deoarece ar fi o problema grava de securitate.

Bula
| Bula a răspuns:

Codurile importante trebuie notate si separat de telefon/calculator, altfel nici de la serverul aplicatiei nu prea ai sanse sa le recuperezi (sau te ar costa foarte mult)!

Practic, din telefon ai sanse apropiate de 0 sa recuperezi extul unui mesaj trimis.

| Wr3nch a răspuns:

Verifica istoricul din mesaje daca e primit prin sms