| MinatoSan a întrebat:

Salut am o intrebare : Cum pun un Chat de la Chatango intr-o pagina de forum? ca am si eu un forum si as vrea sa pun un chat dar nu stiu cum... Funda! thinking

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, pai e simplu generezi chatul de la chatango si iti apare generat un cod pe care il lipesti in forum. dai save si gata ai xat

| Sarcasticu a răspuns:

După ce ai creat chat-ul respectiv ți se va da un cod html. Copiază-l unde vrei să apară în forum-ul tău.

| MinatoSan explică:

Mda mersi insa unde var acel cod ca sa-mi apara chat-ul thinking