| Loadout a întrebat:

Salut, am o intrebare despre Google Play Music Pentru Android. Aveam de ceva vreme aplicatia in telefon iar acum am descoperit ca cu ajutorul ei poti asculta alte melodii care nu se afla in telefonul meu. dar nu imi dau seama cum... eu am intrat in program. m-am logat pe acc de Google play dar imi apar doar melodiile care le-am pus eu pe telefon, Cum as putea cauta alte melodii? acolo scrie
All Access features:
* Listen to unlimited songs
* Create custom radio from any song, artist or album
* Enjoy radio without skip limits
* Get smart recommendations based on your tastes
Doar ca eu pot asculta doar melodiile care se afla la mine in telefon prin intermediul acestui program. As spune ca este useless deoare ce nu ma ajuta cu nimic mai mult ca un player obisnuit de musica.

Daca stie cineva cum as putea sa fac sa ascult melodii sau sa caut melodii care nu se afla la mine in telefon prin intermediul programului "Google Play Music" Sau Prin intermediul altui program. Free de preferabil. il rog sa ma ajute.

aici sunt niste screenshoturi cum arata library-ul meu din Music play

http://postimg.org/image/wcw2r7etb/

http://postimg.org/image/udwik6bpv/

Multumesc. Funda

1 răspuns:
| KazNNNeT a răspuns:

Incearca soundcloud, funda?