| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o întrebare.In cateva zile ar trebui sa imi ajunga un nou laptop de gaming.El vine fara windows instalat, asa ca astazi am reusit de pe laptop-ul vechi sa creez cu MediaCreationTool pe USB ca sa pot instala pe laptop-ul nou.Ei bine in momentul instalarii am posibilitatea sa aleg dintre Windows 10 Home sau Windows 10 Professional (PRO) si nu stiu pe care sa-l aleg, ca sa mearga gaming-ul cat mai plăcut.
Apropo:Laptop-ul este Ryzen 7; 8GB Ram; 521 SSD; GTX 1650 4 GB.Ma puteti ajuta va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Home. Pro are doar chesti de securitate care nu ajuta cu nimic la jocuri.

| Headers a răspuns (pentru Wr3nch):

Bine, mulțumesc mult pentru raspuns.

1 răspuns: