| Anonimul1920 a întrebat:

Am o intrebare. In fiecare zi de aproape o saptamana cand intru pe Youtube am peste 50 de oameni la care m-am abonat. Faza e ca nu m-am abonat eu. Ii sterg in fiecare zi dar apar altii peste cateva minute sau ore. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cum esti deja pe un browser (internet explorer, mozilla firefox sau chrome), intra in istoricul acestuia si sterge tot de acolo. La fel faci si de te pe alte dispozitive (telefon, tableta, laptop).
Dupa aceea te conectezi la Youtube si stergi toate abonamentele. Astepti o zi si vezi ce se intampla.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Șterge contul și crează altul, ți-a fost spart canalul ori tu te-ai logat cu contul de Google pe alte site-uri nesigure.

| Anonimul1920 explică (pentru LPCTSTR):

Am rezolvat fara sa-l sterg laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonimul1920):

Cum?
Ai schimbat parola?