| TomyBrave2019 a întrebat:

Am o intrebare legata de Google Classroom.
Cum nu am mai folosit platforma pana acum, nu inteleg ceva.
Cum trimiti o tema care a fost data in viata reala, de care nu scrie la Classwork, care a dat o profesoara, mi-a spus de ea si sa o trimit acolo? Ca am vazut ca se poate trimite numai daca tema este scrisa si la clasa aceea pe Classroom.
Reformulez, cum sa trimit o poza sau un fisier unui profesor fara sa am tema data pe Google Classroom? Gen sa o trimit de la mine, fara sa o am la teme. Intelegeti voi laughing
Mersi

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ex când intri in "clasa" in care ești inscris, sus, in caseta "trimite colegilor" poți atașa fișiere și odată trimis il poate primi profu (și ceilalți)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa creeze profesorul assignementul, altfel n-ai cum

| TomyBrave2019 explică (pentru anonim_4396):

Asta ziceam si eu, o sa iau legatura altfel cu ea, multumesc.