| Tentacle111 a întrebat:

Am o intrebare legata de virusi.Am detectat un virus imediat ce am downloadat un joc si imi spunea acolo:Clean/Delete/Do Nothing.Si am dat Delete! Ce s-a intamplat? Mi-a bagat virusul la carantina si atat.Ce se intampla daca dadeam clean? Care e diferenta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Daca ii dadeai delete til stergea daca ii dadea clin iti 'curata' virusul

| Krina_Elena_1993 a răspuns:

Virusul inclusiv fisierul infectat s-a sters definitiv din pc si exista sansa ca nici jocu pe care l-ai descarcat sa nu mai merarga deoarece virusii de obicei se regasesc in extensia.exe