| Derye a întrebat:

Am o intrebare: mi-am activat netul pe mobil, dar mereu cand intru imi apare Pachet de date nedisponibile.
Am un nokia 2630, am luat aia 50 mb, sunt in reateaua Vodafone cu cartela de 4, 76 EURO. Doar la ca mine in telefon la internet nu apare Vodafone ci Orange.

Help.

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Intra pe www.vodafone.ro si cauta acolo la internet sa-ti trimita setarile pe mobil, apoi dai save, inchizi si deschizi tel si ar trebui sa mearga :)