| LhaurinHo™ a întrebat:

Am o intrebare,mi-am cumparat un cablu hdmi,l-am conectat,a mers perfect un timp se vedea imaginea pe televizor,se auzea si sunetul. Acum,dintr-o data se vede doar imaginea, sunetul a disparut. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ionel27ro a răspuns:

Verifica cu alt cablu si vezi ce se intampla, daca ai conectat un laptop verifica sunetul si drives audio

| MarisMarius97 a răspuns:

Verifica daca ai dat volumul tarelaughing. Misca cablul in mai multe locuri, e posibil sa nu faca contact bine fibra din cablu.