| xkiler007 a întrebat:

Am o intrebare referitor la plata dela google adsense Am limita minima spre plata de 104 dolari inca deluna trecuta si nu mi-a venit plata am bagat datele dela contul bancar si acolo scrie ca pragul spre plata este depe data de 21 am verificat daca n-am primit E-mail sau ceva dela ei nimic stii voi cand e data mai sigura va rog ajutati-ma mersi!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Transferul bancar dureaza, poate chiar si o saptamana dupa expediere.

| xkiler007 explică (pentru Bula):

Asa inseamna ca pe data de 21 se incepe procesul pana pe 27/28 trebuie sa fie finalizat si primesc un E-mail sau ceva de genu?