| Anonim2132 a întrebat:

Salut
Am o intrebare
Samsung galaxy s3 neo are screen mirroring?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are. Dar poti da screen mirroring la poze, muzica, video-uri... (Am incercat si eu mult sa il fac sa mearga, dar fara folos)

| Anonim2132 explică (pentru anonim_4396):

Deci cum sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim2132):

Intri pe YouTube, sau la muzica, poze etc si pornesti televizorul. Apoi, in bara de sus, ai mai multe optiuni. Apesi pe cea care arata logo-ul de la AllShare si cam asta e.

| gcgcgabi a răspuns:

Ba da are...incearca sa apesi deodata pe bunonul de lock si de volum(incet sau tare) sau daca nu atunci...acolo unde activezi wi-fi...etc...

| Alexa1978 a răspuns:

Am eu un S3 Neo. Ăsta. nu cred ca îl are. Dar dacă tv -ul tău are internet printr-o poțiune se poate transfera poza sau video.