| Chiriac_Seby_2001 a întrebat:

Am o intrebare si anume:Cum fac sa imi mearga castile la calculator? Am windows 8.1 32-bit si da, am driver audio instalat am bagat castile in fata si tot nu merge. Aveam niste casti inainte si alea mergeau dar s-au stricat si le-am aruncat.Mi-am luat altele noi si cand bag castile noi imi apar inregistrate vechile casti si nu stiu ce naiba sa fac...Imi spune niciun dispozitiv audio instalat. P.S big grinau funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv problema.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Conectezi castile la pc, clic drept pe pe iconita audio (boxa) din bara de instrumente, clic : Dispozitive de redare, ...iti apar mai multe boxe, tu dai clic pe casti, apoi jos clic pe Stabilire ca implicit - Se aplica - OK! Bafta!

| Chiriac_Seby_2001 explică (pentru lpavel):

Asta este problema ..Cand dau la dispozitive de redare, imi spune:Niciun dispozitiv audio instalat.Scuze ca raspund tarziu de tot.

1 răspuns: