| ionucmarele a întrebat:

Salut am o intrebare si nici eu nu pot sa aleg.Am de ales intre un ps2 si un telefon Samsung galaxy ace.Habar nu am ce sa aleg amandoua mi se par interesante.Acasa mai am si o tableta android un Allview alldro speed si un telefon LG ku990 deci nu prea am mare nevoie de spartphone dar nu stiu ce sa aleg.Va rog ma puteti ajuta voi ce ziceti ca ar merita mai mult?
Funda pentru. cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| TerrorsBlade a răspuns:

Salut eu iti spun in felul urmator sa iti iei ps2 daca poti chiar 3 deoarece ai deja acel LG si ai tableta asa ca e mai distractiv sa ai un PS doar daca ai cu cine sa te joci pe el daca nu iti recomand telefonul
funda pls

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Daca ai telefon, eu zic ca ar fi mai bine sa iti iei ps2, parerea mea!

| dammit a răspuns:

Salut. Eu am si un ps2 si un galaxy ace. Daca vrei s iti iei ps eu te-as sfatui sa iti iei un ps3 deoarece e mult mai bun ca ps2. Si in privinta telefonului, merge destul de bine dar mai bine un iphone 4. Daca totusi trebuie sa alegi dintre ps2 si ace, ps2 ar fi alegerea buna, dar problema este c nu poti sa te joci peste tot cu el. In schmb, daca te ppimbi mult ar trebui sa iti iei un ace. Aici depinde de tine.