| Mariusover9000 a întrebat:

Salut, am o intrebare, stiti careva vreo academie in Brasov unde se predau cursuri de programator IT (Java, C++, Python etc)? As vrea sa urmez o cariera (ca sa spun asa) in acest domeniu si as vrea sa incep cat de cat o pregatire... Multumesc de raspunsuri

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista licee de mate info si facultati pentru treaba asta

| Mariusover9000 explică (pentru suntserios):

Pentru liceu cu acest profil nu mai am sanse, sunt deja in clasa a 12 a la profil filologie... poate o sa incerc o facultate, dar pana atunci nu ar fi stricat un curs in acest domeniu happy

| Ardelean_Razvan_1963 a răspuns:

"Academia de Informatica Brasov" pe facebook si respectiv http://academia.info.ro/
email: academiadeinfo@gmail.com
tel: 0771-795-125
Succes