| TanaseȘtefan a întrebat:

Salut,am o Lada frigorifica, AHT, Paris 210 LED-HI AD, 210x83x85 cm, culoare alb, 664 L
Si nu stiu cum sa o setez la -18c°,stie cineva?

4 răspunsuri:
| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Apeși pe +/- și fie alegi "A1", fie "-18", fie "frozen foods"(nu știu cum îți apare).

| TanaseȘtefan explică (pentru h379m3973423):

Cand apas pe + imi arata A3 pentru o secunda si dupa SEP pentru o secunda si tot asa si cand face asa apas pe toate butoanele si nu se intampla nimic

| h379m3973423 a răspuns (pentru TanaseȘtefan):

Apeși pe +/- de două sau trei ori atunci, nu o dată și aștepți să vezi ce se întâmplă. Cu el(butonul) setezi A1/A2/A3.