| RachetzuUu a întrebat:

Salut, am o mare problema cu contul meu de yahoo, cand bag adresa, imi scrie Ne pare rau, dar nu recunoastem aceasta adresa de e-mail. Am nevoie foarte tare de aceasta adresa. Ma puteti ajuta cu vreo ceva? Dau medalie

Răspuns Câştigător
| RachetzuUu explică:

Customercare-en@cc.yahoo-inc.com

3 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Daca nu e gresita, si esti mega sigur de chestia asta, nu stiu. omiti o litera, ti-e activa caps look-ul, etc poti cauta suport si sa le trimiti un email. Eu mi-am uitat parola si intrebarile de siguranta si toate astea. Si am trimis un email, m-au intrebat cateva chestii sa fie siguri ca emailul este al meu si mi l-au deblocat. Succes!

| RachetzuUu explică (pentru Paula2018):

Imi poti da link-ul de
la suport yahoo? Iti ofer o funda

| RachetzuUu explică (pentru RachetzuUu):

Customercare-en@cc.yahoo-inc.com

| RachetzuUu explică:

Te rog sa imi dai link-ul de la suport, iti voi da medalie.