| st3fDub a întrebat:

Am o mare problema cu facebook timeline...Cand intru pe pagina lor nu imi apare butonul "Get Timeline". Ce pot face? Ce se intampla? Exista alta metoda de activare? Multumesc anticipat.(dau si funda)

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Pff... incearca cu alt browser. daca nici asa nu merge nu stiu ce sa spun

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Intra pe pagina unui "prieten" de-al tau care are timeline si o sa iti apara in partea de sus a paginii sa-ti pui si tu

| st3fDub explică (pentru eandopuncttk):

Da man, am facut asta si mi-a intrat pe pagina de timeline "introducing timeline". Problema e ca jos acolo langa cover, story si apps nu imi apare chestia aia "get timeline"

| eandopuncttk a răspuns (pentru st3fDub):

Pff... incearca cu alt browser. daca nici asa nu merge nu stiu ce sa spun