| Gabitzu246 a întrebat:

Am o mare problema cu un telefon Samsung omnia i900 si aceea este ca nu pot schimba limba telefonului din italiana in romana sau engleza macar, si am incercat prin toate metodele stiute de mine dar nu merge, am citit pe cateva forumuri ca este vorba de soft si ca trebuie schimbat dar am fost astazi la un service si baiatu de acolo mi-a spus ca nu merge ca telefoanele pe windows mobile asa cum le-ai luat asa raman, vreau sa va intreb daca mai pot face ceva sa ii schimb limba.

Răspuns Câştigător
| RedBull69 a răspuns:

Si Eu Tot Aceasi Problema Am Ca Si A Tha Al Meu Cand Lam Cumparat Era In Chineza.

3 răspunsuri:
| luk2005xxx a răspuns:

Nu merge schimbata. trebuie sa te duci la service si sa-i faci resoftare.

| federicocurios a răspuns:

Mergi pe meniul telefonului la setari sau unde ai setarile si vezi la limba si tastatura sau nu lingue e le taste vezi tu sper ca te-am ajutatwinking