| LarissaLary189 a întrebat:

Am o mare problema in legatura cu Facebook, am mai avut un cont de Facebook iar mama mi l-a dezactivat..in fine trecem la subiect. Mi-am facut un nou cont iar la vreo 20 minute maxim primesc o chestie pe ecran cum ca trebuie sa securizez contul (mentionez ca nu mai era un alt buton sa refuz si am fost obligata sa accept) si dupa mi-au cerut o poza cu mine...iar acum nu ma mai lasa sa intru pe Facebook cu textul,, Momentan nu ai voie sa intrii pe Facebook deoarece iti analizam poza,, iar pe mine nu ma lasa sa intru pe cont de la vreo 14:30. Cat credeti ca o sa mai dureze? Apropo, primiem si un email cum ca nu merge sa ma conectez si imi dadea un buton acolo sa intru si ma conecteaza ei automat. Pe naiba, cand am apasat imi cerea un cod ca sa imi resetez parola iar cand am resetat-o imi aparea acelasi text. Credeti ca o sa mai mearga vreodata? Ceva sfaturi in legatura cu ce as puteam sa fac? P.S nu am stiut la ce categorie a pun asa ca am pus la jocuri PC...

Răspuns Câştigător
| Jelena a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic, si eu mi-am facut vreo 2 conturi si in nici una nu eram obligata sa imi securizez contul. Daca pana maine nu merge sa intri pe el, eu zic sa incerci sa-ti faci altul... Probabil e o eroare sau nu stiu, si o prietena a patit la fel decateva luni cu 2 conturi si inca nu poate intra pe nici unul.
Funda?