| branconier a întrebat:

Am o mare problema legata de youtube. Pe fiecare video pe care il incarc pe canal imi apare in ultimele 3-4 secunde o adnotare catre canalul meu de youtube. Nu vreau sa mai apara si nu stiu cum sa o scot. Nu apare la panoul de adnotari....deci?
Dau funda

1 răspuns:
| LilTunechi a răspuns:

Este ceva de la setari cat vezi ca se icnarca citeste atent fiecare chestie de jos si intra si in setari avansate este acolo mentioant acest lucru si bifat trebuie numai sa-l debifezi stiibig grin