| Denila123 a întrebat:

Salut am o masina delimano de toaca carne automat. Cu motor, intrebarea este ce s-ar intampla daca asi scapa un os printre carne

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca osul e suficient de mare, masina se va bloca, dar ai un buton "Reverse" (R), care te ajuta sa invarti melcul in sens invers si sa poti scoate osul din masina de tocat, fara a o defecta.

| Denila123 explică (pentru dannyel86):

A pentru aia e r acela mersi, multa lume a spus ca se va strica masina de tot

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Il va macina dar nu cred ca o sa-ti placa tie sa inghiti resturile alea macinate.