| RobertyOz95 a întrebat:

am o mica dilema si sper sa ma ajutati. ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy ace si Sony xperia u?
Va rog sa imi dati si argumente de ce ace, de ce xperia u, daca se poate, va rog.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| RobertyOz95 explică:

Sincer de Sony imi e tare frica, am avut 2 telefoane Sony, si la ambele am avut aceeasi problema, pierd semnalul si nu mai functioneaza difuzorul.

| Caputza1234 a răspuns (pentru RobertyOz95):

Daca nu ai incredere in Sony, ia atunci un Samsung. Eu am Samsung dar mereu face figuri (adica se mai blocheaza sau se inchide singur ) pana si S2 face asemenea figuri din cauza sistemului de operare (Android ). Eu iti mai recomand un telefon : Motorola DEFY PLUS (http://www.gsmarena.com/motorola_defy+-4098.php) Bateria tine foarte mult iar la cerinte sta foarte bine ( mai bine ca Samsung Galaxy Ace). E alegerea ta;)!

| Caputza1234 a răspuns:

Eu iti recomand Sony deoarece are ramul mai mare, are memoria mai mare, procesorul mai bun, bateria mai buna. Are tot ce iti doresti + o camera de 5 mp happy!