| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut,am o mica fisura pe ecran! Dacă pun o folie de sticlă se mai vede fisura?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Normal ca se va vedea, folia este transparenta asa ca...

| Mirel4412 a răspuns:

Sticla de pe fata telefonului e ieftina si se schimba usor, nu mai comfundati display-ul cu sticla de pe display

| DidiPuscariasu3 a răspuns:

Nu ați specificat unde este fisura. Pe ecranul telefonolui sau al televizorului?

| 0RASPUNS0 explică (pentru DidiPuscariasu3):

Pe ecran

| 0RASPUNS0 explică (pentru DidiPuscariasu3):

Pe ecranul telefonului

| DidiPuscariasu3 a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Fisura oricum o să se vadă. Recomandabil ar fi să vă achiziționați o folie de telefon din sticlă pentru a mai preveni astfel de incidente. Eu știu persoane care au mii de crăpături în ecranul telefonului și nu au nici o treabă, nu e o mare tragedie laughing)

| Nike008 a răspuns:

Se vede pentru ca la tine e fisurat ecranul.