| Cosmin2096 a întrebat:

Salut
Am o mica mare problema cu laptopul. Ideea e ca aseara stateam linistit si il foloseam si dintr-o data mi-a aparut o eroare. Ideea e ca am incercat sa rezolv asta dar nu am reusit asa ca am hotarat sa reinstalez windows-ul. Sta de la ora 1 noaptea trecuta la reinstalat si pana acum la 14:14 a doua zi abia la jumatate a ajuns. Mentionez ca atunci cand am incercat sa il reinstalez imi scria ceva apoi "press f1 to resume". Ce as putea sa ii fac? Please help me!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vezi ca nu stii sa instalezi calculator/laptop, du-te la un service, sa ti-l faca cei de acolo, f1 to resume, trebuia sa apesi ca sa iti intre in boot, si toate cele, este optiunea placii de baza, pentru ca ar mai trebui sa apara la windows, press any key to continue.

| Cosmin2096 explică (pentru anonim_4396):

Am mai reinstalat suficient de multe windows-uri si acesta pe care l-am pus la laptop instaleaza dar ideea este ca foarte greu. Adica gen 12 ore sa fac windowsul... inca nu e gata de fapt

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin2096):

Nu are voie sa depaseasca si pentru cele mai praf componente mai mult de 1-1.5 h!
Incearca cu alt windows.