| Dragos1314 a întrebat:

Am o mica problema cu PC-ul....Ieri am instalat Windows 7 Ultimate (avea acelasi Windows inainte) iar dupa ce s-a instalat si si-a dat Restart nu mai porneste (adica dupa "Starting Windows" ecranul se face negru si ramane asa)...

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Cheama pe cineva specialist IT.

| CosminAlex1999 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul din nou. Daca nu cheama un specialist in IT.

| Dragos1314 explică:

Am incercat sa il instalez din nou dar tot nimic sad. Cred ca ma voi duce cu el la un service.Multumesc pentru sfaturi!