| mariiaan a întrebat:

Am o mica problema cu placa video. Dupa ce instalez driverul pentru ea, dupa ce dau restart la pc, nu mai merge. Imi da eroare cu blue screen. Ce e de facut? Mersii

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca un clean instal, o dezinstalare apoi o instalare, diverse versiuni si programe gen driver easy.

| EusebiuTech a răspuns:

Caută o altă versiune a driverului. Dacă este de la NVIDIA descarcă tool care îl offeră ei. Nu te pot ajuta mai mult din cauză că nu știu ce placă video ai.Foarte important driver-ul trebuie descărcat de pe side-ul oficial