| oanalovesit a întrebat:

Am o mica problema big grin nu stiu pe ce butoane am apasat la laptop si acum nu imi mai apare bara de jos cand deschid ceva (mozilla, chrome, poze...) laughing cum sa il fac inapoi? thinking si ar mai fi ceva. dau shut down si nu mi se inchide. trebuie sa dau hibernate. -.- vreo solutie? thx

6 răspunsuri:
| lixu16 a răspuns:

La mine merge pe F11. apasa pe f11 si ar trebui sa iti apara bara innapoi in modzila. Succes

| panther2007 a răspuns:

Deci ti-ai dat windows-ul peste cap, de cat sa te complici mai bine il reinstalezi

| psica a răspuns:

Bara apeși pe F11 și ai 2 solutii reinstaleaza windows-ul sau se baga în bios.;]

| oanalovesit explică:

Nu e de la F11. happy Bara de sus imi apare.

| SanelaBella a răspuns:

Si eu am laptop, dar nu am patit asa ceva niciodata. probabil ai vreun virus, sau cand il inchizi nu iesi corect din program si de aia nu merge.

| CatixMango a răspuns:

Nu iti mai apare bara de jos pentru ca ai apasat F11 ....mai apasa odata tot F11 si apare din nouwinking La faza zu shut down nu stiu raspunsul... big grinD Funda?