| Hateface a întrebat:

Salut, am o mica problema, de recent mi-am facut un cont Gmail, si problema e ca nu primesc nici un email pe cont, am mai avut un cont Gmail si mi-a facut la fel, pana acum am folosit doar Yahoo, doar ca mi s-a spus ca gmail e foarte comod, si am zis sa incerc, stiti care ar putea fi problema? Am si confirmat contul', daca nu, cum fac sa-l confirm, unde trebuie sa intru mai exact si cum sa procedez, mersi anticipat

1 răspuns:
| Frumystefy a răspuns:

Tu nu primest gmail-urile de loc, iar eu primesc pe yahoo email mesaje spam