| CristianStefan01 a întrebat:

Am o mica problema la mouse, care persista de ceva timp.

Cand dau de rotita (scroll) in jos, prima data imi da sus si dupa jos... Sau dau de mai multe ori jos si mai imi da o data sus... ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti face nimic, cumperi alt mouse nou dar i-a ceva de firmă, costă mai mult dar te va ține ani de zile.

| CristianStefan01 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi mult, chiar asta o sa fac, imi iau un HyperX ceva... 300 de lei, dar macar o sa merite, decat 70 pe 4 luni...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă

| Swetlly122 a răspuns:

Așa am pățit și eu și nu am găsit altă rezolvare decât să îmi cumpăr altul. Costa aproximativ 20 de lei. Funda?