| Hellboy96 a întrebat:

Salut. Am o mica problema legata de un router. Recent m-am mutat intr-o casa noua și cel care a stat aici înainte avea un router de la Telia (stau in Suedia btw). Zilele astea am făcut mutari și l-am scos din priza iar de ieri nu funcționează deloc internetul, routerul da insa internetul nu, când mă conectez la el pe telefon scrie "Conectat fara internet". Nu este routerul meu și de aceea nu știu ce are, am incercat să caut pe net dar nu am găsit răspunsul.
Ce îmi recomandați sa fac? Mă gândeam să îl sun pe cel care stătea aici înainte și să îl întreb ce as putea face dar din cauza faptului că nu vreau sa îl deranjez, mă gândeam că poate reușesc să îl fac să meargă singur.
Țin să menționez că internetul este platit pe încă 6 luni.

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Mai bine suna providerul de internet.