| Dragos_Laurentiu_1997 a întrebat:

Am o mica problema. Nu se aude niciun sunet am incercat mai multe randuri de boxe, dar tot nimic. Drivere instalate, nu imi apare nicio eroare, tot e perfect zic eu, dar totusi nu se aude nimic!

9 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Incearca asa:intra in control panel>hardware and sound>sound si o sa gasesti acolo ''Speakers'', dublu click pe el, gasesti mai jos ''Device usage'', dupa care in dreapta lui ai de selectat ''Use this device(enable)'' si Don't use this device''(disable), selecteaza ''Use this device'' dupa dai click apply si dupa ok(asta pentru windows 7).Am avut si eu problema asta si mi-a dat ceva batai de cap.Eu asa am rezolvat-o, sper ca te-am ajutat!

| Dragos_Laurentiu_1997 explică (pentru VOLVO4LIFE):

Este selectat Use this device(enable).

| Dragos_Laurentiu_1997 explică (pentru VOLVO4LIFE):

Este selectat.

| VOLVO4LIFE a răspuns (pentru Dragos_Laurentiu_1997):

Eu asa am rezolvat, acum nu stiu ce fel de problema ai.

| BogdanOvidiu a răspuns:

Cu o alta placa de sunet ai incercat?

| Dragos_Laurentiu_1997 explică (pentru BogdanOvidiu):

Nu. Placa actuala e integrata.

| Dragos_Laurentiu_1997 explică:

Up. Am descoperit ca atunci cand dau pe iconita de langa ceas la volum dau click pe speakers si apoi la general imediat sub iconita speakers am controller information si dupa am realtek high definitions audio cand dau proprietati imi apare exact iconita din device manager de la placa audio numai ca aici nu pot da decat drivers details.